011-107059

Bergqvist AB 

Lindövägen 17 (showroom och kontor)

Tegelängsgatan 10 (lager)  

602 28 Norrköping, Sverige

Org.nr 556340-6023






Välkommen med dina frågor och synpunkter

Erland Fransson

Försäljning

0708-103510

erland@jebergqvist.se

Filip Rask

Försäljning

0768-965386

filip@jebergqvist.se

Caroline Fransson

Försäljning

0708-103880

caroline@jebergqvist.se

Marie Holmertz

Ekonomi

0708-103560

marie@jebergqvist.se

Kristin Eriksson

Order

0708-659592

order@jebergqvist.se

Olivia Zandin

Marknadsföring

0761-638440

olivia@jebergqvist.se

JavaScript seem to be disabled in your browser.

You must have JavaScript enabled in your browser to utilize the functionality of this website.